Fenerbahçe’de futbolcuları şaşırtan kamp krizi

Fenerbahçe’nin 3 günlük İzmir kampından resmi açıklama sonrası haberdar olan futbolculardan bazıları bu program karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Fenerbahçe 27 Temmuz Cuma günü Altınordu ile Bornova Belediyesi Stadı’nda bir dostluk maçı yapacak. Sarı Lacivertlilerin İzmir’de yaklaşık 3 gün boyunca yapacağı kamptan futbolcuların sonradan haberinin olması ufak çaplı bir krize neden oldu.

Fenerbahçe’de ilk etap kamp çalışmalarının tamamlanmasının ardından futbolcular, 27 Temmuz’da Altınordu ile oynanacak hazırlık maçının duyurusuyla birlikte İzmir kampından haberdar oldu. Takımdaki bazı futbolcular ise bu duruma şaşırdı.

Türkiye’deki aşırı sıcak hava nedeniyle futbolcular yurt dışında daha serin bir yerde kamp yapılmasını beklerken, Altınordu ile oynanacak hazırlık maçının duyurusundan sonra kısa süreli İzmir kampından haberdar olan bazı futbolcular bu durumu eleştirdi.

Fenerbahçe – Altınordu hazırlık maçı ne zaman?

Fenerbahçe – Altınordu hazırlık maçı 27 Temmuz Cuma günü saat 21:00’de oynanacak. Saat 21.00’de başlayacak maçta, stadyumun kale arkaları ve maraton tribünü taraftarlarımız için ayrılacak. Maçın biletleri, maraton ve kapalı tribünler için 75 TL, kale arkaları için 50 TL’den satılacak; VIP tribün biletleri ise 150 TL’den satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir