Göztepe kalecisi Beto’dan Benfica-Fenerbahçe için dev iddia

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi 3. turunda Portekiz’in Benfica takımıyla eşleşmesinin yankıları sürerken Göztepe’nin Portekizli kalecisi Beto’dan önemli açıklamalar geldi.

Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Benfica ile eşleşirken Göztepe’nin Portekizli file bekçisi Beto’dan açıklamalar geldi.

Göztepeli kaleci Beto, ülke basınında yayın yapan Record’a yaptığı açıklamada, Fenerbahçe’nin Benfica karşısında şansının az olduğunu söyledi. Beto, “Fenerbahçe’nin Benfica karşısında çok etkili olacağını zannetmiyorum. Benfica’nın Fenerbahçe’yi eleceğini düşünüyorum” diye konuştu.

İstanbul’daki maçın daha büyük bir atmosferde oynayacağının altını çizen Beto, “Benfica’nın ilk maçı evinde oynaması avantajlı çünkü ikinci maçta, İstanbul’da çok büyük bir atmosfer ve muazzam bir baskı olacak.

Yine de Benfica’nın argümanları Fenerbahçe’den daha fazla” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe – Benfica maçları ne zaman?

Fenerbahçe ile Benfica Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda karşı karşıya gelecekler. Fenerbahçe – Benfica maçlarının tarihleri de belli oldu. Fenerbahçe ilk maçı 7-8 Ağustos tarihlerinden birinde deplasmanda oynayacak.

Rövanş ise 14-15 Ağustos’ta İstanbul’da oynanacak.
7-8 Ağustos : Benfica – Fenerbahçe
14-15 Ağustos: Fenerbahçe – Benfica

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir